Direct antwoord

Bathroom Stall kost $2.100 bij Essential Appliances en Hamptons Supplies. Deze koopgids vermeldt ook verkopers en prijzen voor Office Phone, Uniform Locker, Office Lockers, Pallet Shelf, Storage Shelf en geselecteerde fitnessapparatuur. Gebruik de tabel voor winkel en prijs en koppel elk item daarna aan de badkamer-, kantoor-, opslag- of fitnesseis van je huidige bedrijf.

Sanitair en geverifieerde verkopers

Het concrete antwoord voor Bathroom Stall is duidelijk: het artikel staat voor $2.100 bij Essential Appliances en Hamptons Supplies. Het is een koopbaar meubelstuk, geen aanwijzing om willekeurig alle winkels te doorzoeken.

Aanverwante sanitaire artikelen zijn over meerdere verkopers verdeeld. Public Shower en Hand Dryer staan bij Essential Appliances, terwijl Toilet, Sink, Liquid Soap en Bathroom Mirror andere verkoperscombinaties hebben. Controleer daarom eerst de tabel.

  • Bathroom Stall: Essential Appliances of Hamptons Supplies, $2.100.
  • Public Shower: Essential Appliances, $3.150; vermelde klantcapaciteit 10.
  • Hand Dryer: Essential Appliances, $195.
  • Toilet: Hamptons Supplies of IKA BOHAG, $380.
  • Liquid Soap: Essential Appliances, Hamptons Supplies of IKA BOHAG, $35.
ArtikelGeverifieerde verkoper(s)Vermelde prijsVermelde capaciteit
Bathroom StallEssential Appliances; Hamptons Supplies$2,100—
Public ShowerEssential Appliances$3,15010
Hand DryerEssential Appliances$195—
ToiletHamptons Supplies; IKA BOHAG$380—
SinkHamptons Supplies; IKA BOHAG$220—
Liquid SoapEssential Appliances; Hamptons Supplies; IKA BOHAG$35—
Bathroom MirrorEssential Appliances; Hamptons Supplies; IKA BOHAG$180—
Office PhoneMr. Scotts Office Supplies$130—
Office LockersMr. Scotts Office Supplies$925—
Uniform LockerAJ Pederson & Son; Factory Supply Depot$1,950—
Pallet ShelfAJ Pederson & Son; Factory Supply Depot$2,500—
Storage ShelfSquare Appliances; AJ Pederson & Son; Essential Appliances; Factory Supply Depot; Hamptons Supplies; IKA BOHAG$1,200—
Fitness Planning BoardEssential Appliances$37520
Boxing BagEssential Appliances$4502
Gym LockersEssential Appliances$2,95010
TreadmillEssential Appliances; IKA BOHAG$5,2502
Workout BenchEssential Appliances$3,5002

Kantoortelefoons, bureaus en werkplekken voor managers

Office Phone staat uitsluitend bij Mr. Scotts Office Supplies voor $130. Dezelfde verkoper vermeldt Computer voor $900, Computer Monitor voor $175, Standard Office Desk voor $800 en Office Chair voor $1.000 en is daardoor rechtstreeks relevant voor kantoorinrichting.

Grotere ondernemingen kunnen HR Managers, Logistics Managers en Purchasing Agents inzetten. Deze managers hebben bureaus en computers in een hoofdkantoor nodig, maar er is geen universeel aantal telefoons, monitoren of stoelen per manager vastgesteld. Koop op basis van de werkplekken in je huidige bedrijf.

  • Office Phone: Mr. Scotts Office Supplies, $130.
  • Computer: Mr. Scotts Office Supplies of IKA BOHAG, $900.
  • Standard Office Desk: Mr. Scotts, LUX CONCEPT of IKA BOHAG, $800.
  • Office Chair: Mr. Scotts Office Supplies of IKA BOHAG, $1.000.
  • Office Lockers: Mr. Scotts Office Supplies, $925.

Uniformkasten, palletstellingen en algemene opslag

Uniform Locker en Pallet Shelf hebben hetzelfde geverifieerde verkooppatroon: beide zijn verkrijgbaar bij AJ Pederson & Son en Factory Supply Depot. De prijzen zijn respectievelijk $1.950 en $2.500. Storage Shelf is breder verkrijgbaar en kost $1.200 bij elke vermelde aanbieder.

Pallet Shelf en Storage Shelf gebruiken verschillende opslagcategorieën en capaciteiten. Kies precies het item dat het gebouw of proces vraagt in plaats van op uiterlijk te vervangen.

  • Uniform Locker: AJ Pederson & Son of Factory Supply Depot, $1.950.
  • Pallet Shelf: AJ Pederson & Son of Factory Supply Depot, $2.500.
  • Storage Shelf: $1.200 bij zes vermelde verkopers.
  • Verkopers van Storage Shelf omvatten Square Appliances en AJ Pederson & Son.
  • De goederenlijst onderscheidt schap- en palletschapcapaciteit.

Geverifieerde fitnessapparatuur en kleedvoorzieningen

Essential Appliances heeft de breedste geverifieerde groep functionele fitnessartikelen in dit overzicht, waaronder Fitness Planning Board, Boxing Bag, Public Shower, Treadmill, Workout Bench en Gym Lockers. IKA BOHAG vermeldt Treadmill eveneens voor $5.250.

De medewerkerslijst koppelt Gym Trainer aan Fitness Planning Board; die werkplekrelatie is dus onderbouwd. Er wordt echter geen volledige sportschoolformule gegeven en niet elk fitnessartikel is aantoonbaar verplicht. Behandel klantcapaciteit als een artikelkenmerk, niet als gegarandeerde personeels- of winstberekening.

  • Fitness Planning Board: Essential Appliances, $375; capaciteit 20.
  • Boxing Bag: Essential Appliances, $450; capaciteit 2.
  • Gym Lockers: Essential Appliances, $2.950; capaciteit 10.
  • Treadmill: Essential Appliances of IKA BOHAG, $5.250; capaciteit 2.
  • Workout Bench: Essential Appliances, $3.500; capaciteit 2.

Veelgestelde vragen

Waar koop ik Bathroom Stall in Big Ambitions?

Bathroom Stall staat bij Essential Appliances en Hamptons Supplies. De vermelde prijs is bij beide verkopers $2.100.

Waar koop ik een Office Phone?

Office Phone staat voor $130 bij Mr. Scotts Office Supplies. Voor dit artikel wordt geen tweede verkoper vermeld.

Is elk vermeld fitnessartikel verplicht voor een sportschool?

De lijsten verifiëren artikelen, verkopers, prijzen en enkele capaciteiten, maar geven geen volledige verplichte uitrustingsformule. Gym Trainer wordt wel expliciet aan Fitness Planning Board gekoppeld.